Volný poukaz na wellness víkend


Nevíte jaký wellness pobyt zvolit jako dárek? Žádný problém, vyberte si Volný poukaz a volbu wellness víkendu přenechejte na obdarované. Obdarovaní od nás obdrží dárkový certifikát společně s informacemi o kompletní nabídce wellness pobytů.

Majitelé Volného poukazu mohou volit ze všech pobytových balíčků z celé naší nabídky. Pokud si vyberou levnější pobyt tak se jim zbytek částky přesouvá na další objednávku nebo si mohou k vybranému pobytu doobjednat další služby (například masáže navíc, plnou penzi atd). Když si zvolí dražší pobyt tak doplatí pouze rozdíl mezi cenou pobytu a hodnotou Volného poukazu.

Pokud byste v nabídce nenašli Volný poukaz v cenové relaci, kterou hledáte, rádi Vám vystavíme certifikát na jakoukoliv částku. Dle přání zákazníků nikde na certifikátu neuvádíme hodnotu v Kč.

Volný poukaz je garancí, že vyberete pro obdarované přesně takový wellness víkendový pobyt jaký si přejí.

Volné poukazy patří mezi nejvíce využívanou formu dárku a tak pokud chcete někomu darovat wellness víkend rádi Vám Volný poukaz doporučíme a věříme, že bude mít u obdarovaných úspěch.

Pokud na dárek spěcháte, tak Volný poukaz Vám dokážeme doručit emailem do 10 minut od objednávky, poštou do druhého dne. V případě dotazů na Volný poukaz nás prosím kdykoliv kontaktujte na 739 907 010.

K dispozici jsou následující typy Volného poukazu:

1. Bronzový wellness víkend za 3 000 Kč Objednat


2. Stříbrný wellness víkend za 5 000 Kč Objednat


3. Zlatý wellness víkend za 10 000 Kč Objednat


4. Diamantový wellness víkend za 15 000 Kč Objednat


5. Briliantový wellness víkend za 20 000 Kč Objednat