O nás - Wellness víkend


Naše společnost se specializuje na originální wellness víkendy, které svým klientům nabízí již více než 12 let. Pokud si zvolíte wellness víkend z naší nabídky, tak se budete moci těšit nejen na kvalitní ubytování a zajímavý program, ale i na pestré relaxační vyžití během celého pobytu. Čekají Vás wellness víkendy během kterých si vychutnáte masáže, zábaly, koupele či další procedury, budete relaxovat v bázenu, sauně, bylinné lázni či třeba při pivní koupeli. Díky našim wellness víkendům doplníte energii, dopřejete svému tělu nezbytný odpočinek a ještě prožijete pohodové dny ve společnosti svého partnera/partnerky.

Ceny u našich balíčků jsou vždy finální za wellness víkend pro dvě osoby včetně doplňkového programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete Vy nebo obdarovaný ještě něco doplácet. Žádné finty tipu cena od či cena za osobu u nás nenajdete.

Wellness víkendy jsou vhodným dárkem k svatbě, k narozeninám či k významnému výročí a proto celý balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát vystavený na jméno (jména) společně s veškerými informacemi ke zvolenému pobytu.

Samozřejmě můžete ponechat výběr wellness víkendu i na obdarovaném a k tomu slouží Volný poukaz v různých hodnotách.

Co se týče termínu wellness víkendu, tak poskytujeme buďto variantu s přímou volbou datumu nebo poukaz bez stanoveného termínu pobytu s platností 6 měsíců.
Pobytový balíček Vám jsme schopni doručit emailem už do 10 minut po objednávce, v tištěné formě do druhého dne. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu, patříme do skupiny pravidelně kontrolovaných a spolehlivých eshopů spojených pod značkou Víkendové pobyty snů a  náš partnerskýportál obsadil v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji výborné třetí místo (viz. Reference).

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým wellness víkendům nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme na vydařený wellness víkend!

Váš tým Wellness-vikend.net