6SC Romantická noc v hotelu u zámku - Liberecko4* hotel na ideálním místě na výlety, stylově zařízené pokoje, lahodná polopenze, vstup na zámek a do hotelového wellness i relaxační masáže jsou pro vás připraveny v tomto pobytovém balíčku u zámku.

Zde je kompletní program pobytu Romantická noc v hotelu u zámku: vypravíme vás přímo do zámeckého areálu, kde bude připraveno ubytování v pokojích hotelu 4* standardu. Na pokoji potěší láhev vína na přivítanou. Následně se buďto vydáte na prohlídku okolních krás, samotného zámku (vstupenky jsou též součástí balíčku) nebo zvolíte relax v hotelovém wellness centru. Dále pro každého z páru bude připravena aromatická masáž éterickým olejem.

A samozřejmě nebude chybět ani tříchodvá večeře v hotelové restauraci. Druhý den ráno si vychutnáte snídani formou švédských stolů a po procházce třeba zámeckým parkem se vydařený pobyt nachýlí ke konci. (Tedy pouze pokud nevyužijete variantu si zámecký pobyt prodloužit na dvě noci či déle.)

K Romantické noci lze doobjednat
K pobytu Romantická noc v hotelu u zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o druhou noc včetně polopenze - 2 900 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje pro pár - 3 999 Kč, 3) Privátní wellness pro pár - na jednu hodinu - cena 1 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylové pokoje zámeckého hotelu standardu 4* jsou vybaveny koupelnou s WC, LCD televizorem, klimatizací, připojením k internetu, minibarem a trezorem. Design pokojů spojuje moderní vybavení s prvky jako kámen, dřevo, voda či zeleň, které hostům nabídnou pocit jedinečné sounáležitosti s okolní přírodou Českého ráje.

Stravování
Během pobytu Romantická noc v hotelu u zámku se můžete těšit na snídaní formou švédských stolů a na tříchodovou večeři v hotelové restauraci.

Lokalita pobytu pro dva
Český ráj / Turnovsko - (zámecký hotel se nachází 5 Km od Turnova smněrem na Liberec a přímo sousedí se zámkem)

Zajímavosti okolí
Zámecký hotel je situován na samý okraj Českého ráje směrem na Liberec. Český ráj nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky a zámcích Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště. Necelých 20 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Ostatní
Pobyt je možné uskutečnit i během pracovního týdne případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 2 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (již v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

cena: 4199,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně [?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]