5VY Relaxační víkend pro dva na Vysočině

Vydejte se s námi na Vysočinu a vychutnejte si ubytování ve 4* hotelu, relaxační masáže nebo privátní pronájem wellness centra, vstupy do aquaparku i do ZOO a mnoho dalších možností na zajímavý program během celého roku.

Zde je kompletní program balíčku Relaxační pobyt na Vysočině: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na pestrý pobytový balíček, který vás zavede do Jihlavy. 4* hotel s kvalitně vybavenými pokoji vám poskytne komfortní ubytování. Součástí pobytu jsou snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci na každé ráno pobytu (nechybí ani slevový kupon na večeře).
Během pobytu si užijete chvíle příjemné relaxace. Pro dámu je připravena masáž lávovymi kameny, pán si zase vychutná klasickou relaxační masáž. Nebo je možné masáže vyměnit za privátní pronájem hotelového wellness centra s vířivkou a saunou pro pár (volba je zcela na vás a požadavek stačí uvést v objednávkovém formuláři). Dále jsme do skladby pobytu zařadili vstupenky do jihlavské ZOO a do aquaparku Vodní ráj. Lokalita ideální na výlety (v nedalekém okolí místa zapsaná v UNESCU), sportovní vyžití i turistiku ideálně zpestří program relaxačního pobytu na Vysočině.

K Relaxačnímu pobytu na Vysočině lze doobjednat
K Relaxačnímu pobytu na Vysočině je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 410 Kč, 2) Balíček masáží - havajská masáž pro pána a klasická masáž pro dámu - 1 650 Kč, 3) Balíček speciál - privátní pronájem wellness pro pár a společná regenerační celková masáž - 2 200 Kč. Doobjednávky k víkendovému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Hotelové pokoje 4* standardu nabízí komfortní ubytování. Součástí výbavy každého pokoje je satelitní LCD TV, Wi-Fi připojení, minibar, telefon, trezor, pohodlné postele s vysokými matracemi, protialergické ložní prádlo, psací stůl, kouplena s vanou či sprchou a fén (župany jsou k zapůjčení). Na pokoj je možné přidat dětskou postýlku

Stravování
V ceně Relaxačního pobytu na Vysočině jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každý den. Zároveň po příjezdu do hotelu obdržíte na recepci slevový kupon na 20%, který je možné využít na večeře případně obědy (restaurace nabízí na každý den polední menu) v hotelové restauraci. Součástí pobytu je i posezení při kavě pro dva.

Lokalita relaxačního pobytu
Jihlava - hotel je dobře dostupný jak automobilem tak vlakem či autobusem

Zajímavosti okolí
Mimo mnoha možností na zajímavý program a vyžití, které vám nabídne přímo krajské město Jihlava můžeme pro výlet doporučit i nedaleké místa, která jsou na prestižním seznamu UNESCO - Telč, Třebíč a Ždár nad Sázavou.

Ostatní
Relaxační pobyt na Vysočině je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 410 Kč). Parkování v hotelové garáži je již součástí pobytového balíčku.

cena: 5999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně [?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]