10ST Relaxační víkend pro dva v KroměřížiUbytování ve stylovém hotelu 4* standardu přímo na historickém náměstí, lahodná polopenze v oblíbené hotelové restauraci, wellness vyžití, bowling navíc doplněné o mnoho možností na poznávání - to je wellness pobyt v Kroměříži.
Zde je kompletní program balíčku Wellness pobyt v Kroměříži: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v hotelu, který se nachází ve zrekonstruované renesanční budově, jejíž historie sahá až do 16. století a ve které bydlel například Karel Havlíček Borovský. Hotel si i po rekonstrukci zachoval svůj historický ráz, který však příjemně propojil s komfortním a stylovým vybavením. Na uvítanou po příjezdu obdržíte láhev kvalitního vína a během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restauraci.

Dále se každý den pobytu může těšit na privátní pronájem vířivky a nebude chybět ani bowlingpro pár v relaxačním centru nedaleko od hotelu. K tomu navíc přidejte mnoho možností na poznávání, které Kroměříž nabízí a čeká vás vskutku vydařený pobyt.

K Wellness pobytu v Kroměříži lze doobjednat
K pobytu v Kroměříži je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o nocvčetně snídaně švédskými stoly 1 900 Kč, 2) Doplatek za ubytování ve výběrovém hotelovém apartmá - 1 700 Kč / pobyt, 3) Welcome set - láhev sektu a růže po příjezdu na pokoji - 799 Kč, 4) Balíček relax - 2x klasická masáž celková - 1 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na stylové ubytování v pokojích v secesním stylu, kde se spojuje elegance s komfortem. Každý pokoj je ve svém pojetí zcela originální a i v interiéru budovy byly obnoveny původní historické prvky. Ke standardnímu vybavení pokoje patří: koupelna, WC, lednice, minibar, trezor, kabelová televize se satelitním příjmem, CD přehrávač, internet, klimatizace

Stravování
V ceně pobytového balíčku je zahrnuta lahodná polopenze ve výborně hodnocené hotelové restauraci. Snídaně formou bufetových stolů doplní na každý večer večeře formou výběru z menu. Menu restaurace je obměňováno dle sezóny a zakládá si na čerstvých produktech od místních pěstitelů. Ke každému jídlu Vám bude nabídnuto nejvhodnější víno z moravských vinic.

Lokalita pobytu
Kroměříž (hotel se nachází přímo na historickém náměstí)

Zajímavosti okolí
Kroměříž bezpochyby patří mezi nejkrásnější historická města naší země a nabídne Vám mnoho možností na zajímavý program. Pokud se však budete chtít vypravit za brány města, tak Vám můžeme doporučit například zámky Chropyně a Holešov, lázně Luhačovice, skanzen Rymice, Tlumačovské rybníky s větrným mlýnem nebo Baťův mrakodrap ve Zlíně.

Ostatní
Wellness pobyt v Kroměříži je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 1 900 Kč pro pár), přímo před hotelem se nachází parkoviště pro hosty - parkovné je již zahrnuto v ceně pobytu. Hotel má bezbariérový přístup. Hotel zvítězil v soutěži Czech hotel awards roku 2017 jako nejlepší 4* hotel zlínského kraje.

cena: 6999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně [?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]