6SC I muži mají své dny - vzhůru do pivovaru

Originální pobytový balíček I muži mají své dny nabídne vydařenou pánskou jízdu přímo do pivovaru, kde kvalitní ubytování doplníme o lahodnou stravu a nebudou chybět ani populární pivní koupele hezky s pohárkem výborného piva v ruce či vstup do hotelového bazénu a whirpoolu.

Zde je kompletní program pobytu I muži mají své dny aneb vzhůru do pivovaru: jak již úvod napověděl, tentokrát se pánové můžete těšit na ubytování ve 4* hotelu přímo v areálu tradičního pivovaru. Hotel je zasazen do historických prostor, které si pro stavbu pivovaru vybrali mniši již ve 12 století.

Po příjezdu na místo budete přivítáni welcome drinkem a během pobytu si jistě vychutnáte snídani formou pestrých rautových stolů a hlavně lahodnou tříchodovou večeři formou výběru z menu ve stylové hotelové restauraci (viz Stravování). Ani další program v podobě pivních lázní nebude mít jedinou chybu. Pivní koupele následované regeneračním zábalem budou jistě příjemným zážitkem, který ještě umocní lahodný pohárek skvělého piva přímo z pivovaru. Dále nechybí možnost užívání hotelového bazénu a whirpoolu během celého pobytu.

Hotel, který je situován na okraji Českého ráje s výbornou dostupností na mnoho známých hradů a zámků (např. Bezděz, Kost, Trosky) Vám poskytne i optimální výchozí místo na zajímavé výlety.

K pobytu I muži mají své dny lze doobjednat
K pobytu I muži mají své dny je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro dvě osoby- 2 900 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje (sezonně) - cena 3 599 Kč, 3) Privátní pronájem hotelového wellness - hotelový bazén a whirpool na hodinu pouze pro Vás - 1 600 Kč, 4) Masážní balíček - 1x klasícká masáž zádové sestavy a 1x reflexní masáž - 1 398 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortní hotelové pokoje, které uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky jsou vybaveny stylovým nábytkem a dekoracemi tak, aby ladily s původními historickými prvky hotelu. Pokoje nabízí prostorné postele, minibar, trezor, LCD televizor s velkou úhlopříčkou a Wi-Fi připojení. Moderně a zároveň stylově zařízené koupelny mají sprchový kout, WC, vyhřívaný žebříček na ručníky, fén, velké umyvadlo a zrcadlo s LED osvětlením.

Stravování
Součástí pobytového balíčku je lahodná polopenze. Bohatou snídani formou rautových stolů doplní lahodná večeře formou tříchodového menu dle výběru, kterou si vychutnáte v prostorách restaurace přímo ve skále, kde dle dobových pramenů byla vytesána mnichy již ve 12. století.

Lokalita pobytu I muži mají své dny
Hotel se nachází na okraji Českého ráje v obci Klášter Hradiště nad Jizerou u Mnichova Hradiště

Zajímavosti okolí
Do 25 Km od hotelu můžete navštívit například hrady Kost či Bezděz, zámky Mnichovo Hradiště, Sychrov a Humprecht, skalní masiv Drábské světničky, Příhrazské skály nebo Muzeum Škoda Auto. Ideální destinace hotelu na rozhraní Českého ráje a Máchova kraje nabízí nepřeberné množství výletů.

Ostatní
Pobyt I muži mají své dny je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolně na dva dny a jednu noc) případně na delší dobu například víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 900 Kč pro dvě osoby), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.4699

cena: 5499,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně [?]
dobírkou [?]
expres (do druhého dne)[?]